Oblast podnikání

Zákaznická řešení prostřednictvím zkušeností, znalostí a know-how
 

Maziva s přidanou hodnotou

Maziva ADDINOL nesou pečeť kvality "Vyrobeno v Německu“. Znamená to kvalitu, účinnost a preciznost vynikajících a spolehlivých produktů. Mnoho našich vysoce výkonných maziv umožňuje použití technických inovací. Kromě toho pomáhají efektivněji využívat energii a dosáhnout prokazatelného snížení spotřeby.

S více než 650 různými produkty nabízí ADDINOL mazací oleje, mazací tuky, pasty a spreje pro automobilový sektor a pro průmysl. Mezi hlavní oblasti rozvoje patří produkty pro nízko viskózní motorové oleje pro použití v automobilech, užitkových vozidlech, plynových motorech, průmyslových převodových olejích, vysokoteplotních řetězových olejích a turbínových olejích.

Bez ohledu na oblast použití mohou vysoce výkonná maziva ADDINOL díky své kvalitě vždy nabídnout rozhodující přidanou hodnotu

 

Výzkumná jednotka pro zákaznická řešení

Maziva ADDINOL jsou vyvíjena dle požadavků našich zákazníků. Tyto požadavky se neustále mění  a přináší sebou i vývoj v oblasti nových materiálů, postupů jednotlivých výrobců. Nezáleží na tom, zda se jedná o uživatele nebo výrobce – ADDINOL vždy vyvine optimální mazivo. Během procesu produkce pro různá průmyslová odvětví mohou naši odborníci z divize vývoje a výzkumu využít dlouholetých zkušeností, komplexních analytických charakteristických hodnot a široké škály vědomostí. Spolupráce s předními mezinárodními výrobci strojů zaručuje vývoj produktů zaměřený na nejmodernější obchod. 

Klíčové oblasti výzkumu:

  • Motorové oleje nízké viskozity

  • Oleje pro plynové motory

  • Průmyslové převodové oleje

  • Vysokoteplotní řetězové oleje

  • Turbínové oleje

Prvotřídní konzultace a servis
 

Kromě vývoje produktů pro zákazníky je konzultace o optimálním použití našich vysoce výkonných maziv součástí naší dlouhodobé historie společnosti. Naši inženýři v oboru aplikační technologie disponují komplexními znalostmi v oboru tribologie. Znají postup výroby a vzájemné vztahy maziv v různých průmyslových odvětvích. Využijte naší komplexní konzultace týkající se používání maziv ADDINOL – od kompatibility výrobků přes tvorbu mazacích plánů až po použití produktů pro účely čistění a údržby.