O nás

Naše hlavní kompetence: Vývoj zákaznických řešení

Společnost ADDINOL již více než 80 let vyvíjí vysoce výkonná maziva, která vyrábí ve svém sídle v Německu. Naší hlavní kompetencí jsou produkty a inovace vytvořené v našem vlastním oddělení výzkumu a vývoje. Díky znalostem našich chemiků a inženýrů mají přímý vliv na funkci a efektivitu mazaných částí, což z nich dělá přední vysoce výkonná maziva s přidanou hodnotou pro naše zákazníky.
Díky dlouhodobé spolupráci s renomovanými výrobci strojů a blízkosti k praktickým požadavkům na maziva, se ADDINOL stal jedním z předních poskytovatelů vysoce výkonných maziv. S více než 650 různými produkty dokáže ADDINOL nabídnout účinná řešení pro automobilová i průmyslová využití.

Maziva "Vyrobeno v Německu"

Ať jde o motorové oleje pro osobní a komerční vozidla, průmyslové převodové oleje, oleje pro plynové motory nebo maziva pro turbíny, všechny produkty značky ADDINOL jsou vyráběny, plněny, baleny, uskladňovány a odesílány do celého světa z průmyslového města Leuna, Střední Německo. V jedné z nejmodernějších továren na mazací oleje v Evropě vyrábí ADDINOL kvalitní maziva s označením "Vyrobeno v Německu“.

Vyráběno v Německu – používáno ve světě

Díky prvotřídní partnerské síti jsou maziva ADDINOL používána ve více než 90 zemích světa. Díky komplexním školením a technické podpoře jsou naši mezinárodní experti vždy pohotoví, zejména pokud jde o nejaktuálnější znalosti a podporu zákazníků po celém světě – od výběru a použití produktu až po provoz.  

ADDINOL Lube Oil GmbH je jednou z mála soukromých, samostatných, středně velkých společností v německém průmyslu minerálních olejů, která má obchodní partnery na všech kontinentech. Kromě výrobních a firemních zařízení v chemickém městě Leuna má společnost ADDINOL dvanáct obchodních míst po celém světě. Kontakty na zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku najdete zde.